Celoplanetární živé vysílání bude vyvrcholením projektu Projekt Nový Svět. My však budeme léčit a posouvat svět už v průběhu příprav na tuto akci. Nejen skrze vlastní posuny a případné vlastní projekty jednotlivých členů týmu, ale i skrze nejrůznější společné akce, události, příležitosti a dílčí projekty.

Toto bude zároveň a nedílně posouvat všechny ty, kteří se z vlastní svobodné vůle těchto dílčích příležitostí zúčastní. Budeme společně růst a posouvat se hlavně skrze to, co budeme dělat a tvořit. V hmotné realitě.

Budu otevírat možnosti, budu inspirovat, budu podporovat a v naléhavých situacích budu i volat. Ale nikdy nebudu nikoho k ničemu nutit.

Bude velmi žádoucí, aby každý následoval své vnitřní vedení a účastnil se vždy jen toho, co s ním bude v souladu. Svobodná spolupráce není v mém podání jen slovem, ale tím, co naplňuji svým každodenním bytím.

Jsem si vědoma toho, že to, co tvořím, může vytvářet nejrůznější pnutí či jiné nepříjemné pocity a reakce u nejrůznějších lidí. U lidí, kteří se s tímto projektem v různých podobách setkají. A to i když tvořím v souladu s existencí. Děje se to proto, že tento svět není souladný. A souladné v nesouladném světě prostě pnutí vytváří. To je součást mého úkolu.

Bez pnutí není možné vytvořit změnu. Ten, kdo je sám souladný, ten s projektem bude ladit. Kdo není souladný, ten bude pravděpodobně prožívat zcela jiné pocity. Ale s tím já nemohu nic dělat. S tím může něco dělat jen ten dotyčný SÁM. Pokud bude chtít.

Tento projekt vytváří a bude vytvářet proud a tah, který má a musí být silný. Proto budou vznikat i protisíly a já s tím počítám. Protisíly jsou a budou tím, co bude ukotvovat tento projekt a změny, které skrze něj vzniknou.

Pokud už jsi nebo se staneš členem týmu, můžeš se těšit na dobrodružnou cestu. Nelíčím ji v růžových barvách, protože taková nebude. Kdo ale bude připraven, ten touto cestou bude procházet převážně v radosti, a to i přes dílčí překážky a výzvy.

Budeme tvořit a léčit mnoha různými cestami.

Můžeš se těšit třeba na společné muzicírování. Čas od času se setkáme a budeme spolu hrát. Až budeme připraveni, vyjdeme do měst, kde budeme společně hrát v ulicích. Pro veřejnost, pro kohokoliv a zároveň pro sebe.

Každý, kdo se připojí, bude hrát sám za sebe, po svém a přitom budeme hrát spolu.

Hudba je mocný léčitel, vzniká-li v radosti a ze srdce. I takto budeme léčit svět. Někdy se někde zjevíme bez ohlášení a naše akce bude překvapením. Někdy ji ohlásíme předem a kdokoliv, kdo bude chtít, se bude moci k našemu muzicírování připojit.

Tento projekt je skutečně otevřený každému a každý se může připojit a zapojit. V mnoha podobách. Je to vždy možnost, které můžeš a nemusíš využít.

Tak jest.

Ariel, která sebou a skrze sebe otevírá nekonečné pole možností...

Chceš se zapojit ve formě svobodné spolupráce a zajímá tě, jaké jsou možnosti?

Chceš zjistit, jak můžeš Projekt Nový Svět podpořit?

Volá tě to do týmu?


Chceš projekt podpořit?

Můžeš to, co přináší, šířit do světa.


Chceš

si dát další článek?

Klikni na 3 zlaté tečky vpravo.

Mrkni níže do 3x3 doporučených článků.


Doporučené články

I

TY MŮŽEŠ

Projekt je i na Facebooku

 Projekt Nový Svět