Ariel Rea
29 srpna, 2023

V tomto příspěvku o lásce rámcově představuji člena realizačního týmu.

Je jím JINDŘICH BURIAN, moje (a nejen moje) láska.

Řada lidí, kteří v týmu mají být a kteří zároveň cítí, že v něm chtějí být, jsou lidé, se kterými jsem nějakým způsobem propojená. Ať už ve svém osobním životě či jiným způsobem.

Jsou a budou zde i bytosti, které jsem dosud nepotkala, ač o nich již vím. Některé jsem nějaký čas sledovala a jiné jsem našla na pár kliknutí. Čtu totiž z mraků, ale i z internetu.

A je zde a v týmu bude i řada bytostí, o kterých ještě nevím. Vše se bude teprve utvářet...

Láska ve svobodě

Mnozí se na nás dívají skrz omezení této společnosti a připadá jim, že žijeme něco, co se žít nemá. Nejsou schopni vidět, cítit a vnímat, že my dva žijeme to nejčistší, co je vůbec možné ve vztahu žít.

Hluboce se milujeme a zároveň si dáváme naprostou svobodu mít i jiné partnery. Jsme oba dva velmi svobodomyslní, ale ne vždy je to pro nás snadné.

I my jsme se občas potýkali (a možná se ještě budeme potýkat) s různými omezeními nebo hlubokými zraněními. Některá jsou naše, ale některá ani naše nejsou. Skrze sebe toho mnoho čistíme a skrze náš vztah posouváme vědomí tohoto světa. Tak, aby i další bytosti mohly žít svobodné a láskyplné vztahy dle svých nejhlubších potřeb.

Jindra i já neseme čisté kristovské vědomí. On ho v sobě ochraňoval a nesl mnoho životů, já jsem si k němu došla v této inkarnaci tím, že jsem se očistila od všeho, co jím není.

Když jsme se poprvé setkali, vůbec jsme netušili, že budeme partnery. A když jsme se otevřeli lásce, nevěděli jsme, že mezi námi vznikne něco tak nádherného.

Z MISE U BALTU

Spolu a navzájem jsme svá kristovská vědomí posílili a obohatili. Jsem moc ráda, že Jindra bude součástí realizačního týmu projektu Projekt Nový Svět. Je to velký muž.


Chceš projekt podpořit?

Můžeš to, co přináší, šířit do světa.


Chceš

si dát další článek?

Klikni na 3 zlaté tečky vpravo.

Mrkni níže do 3x3 doporučených článků.


Doporučené články

I

TY MŮŽEŠ

Projekt je i na Facebooku

 Projekt Nový Svět